Bez kategorii

Na czym polega dieta modelek?

Aktualnie zdrowe odżywianie i w ogóle zdrowy tryb życia jest na czasie. Wiele osób decyduje się na rezygnację ze złych nawyków żywieniowych i wprowadzenie zdrowych zmian. Zdrowe jedzenie to klucz do dobrego samopoczucia i atrakcyjnego wyglądu. Wśród proponowanych przez cateringi diet znajduje się TOP MODELKA. 

Najpopularniejsze diety modelek

Popularna dieta modelek jest niskokaloryczna, zawierająca 1200 kcal. Jest to dieta laktoowowegetariańska. Ma prowadzić do szybkich, ale i bezpiecznych efektów odchudzania. Dieta jest pozbawiona glutenu. Dzięki temu stosując ją, można uzyskać płaski brzuch i pozbyć się uczucia głodu. Taka dieta pomaga w zmianie złych nawyków żywieniowych. Co najważniejsze, dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych i mineralnych. W menu diety znaleźć można desery, pieczywo, makarony i zapiekanki w wersji fit. Nie tylko zdrowie, ale też smaczne. Propozycją na śniadanie z oferty diety modelek może być fritatta z tofu i mozzarellą, z warzywami, pieczywem i garni warzywnym. Na obiad firma cateringowa może zaproponować serek grillowany, salsę z mango i gruszki, ryż kokosowy z limonką i kolendrą, a także brokuły blanszowane. Jak widać, posiłki są całkiem ciekawe, wydają się również smaczne, a już na pewno są zdrowe. 

Dla kogo dieta modelek?

Choć wydaje się, że diety modelek są przeznaczone wyłącznie dla tej grupy kobiet, w rzeczywistości jest inaczej. To posiłki, które mogą być spożywane także przez inne osoby, wykonujące zupełnie inne zawody. Najważniejsze jest tu dopasowanie kalorii do indywidualnych potrzeb osoby, która będzie te posiłki spożywać. Dobór kalorii najlepiej konsultować z dietetykiem. Wówczas dopasowanie odpowiedniej diety, czy to tej, o której tu mowa, czy innej, będzie zdecydowanie łatwiejsze i przede wszystkim bezpieczne. Każdy ma inne zapotrzebowanie kaloryczne z uwagi na to, że każdy ma indywidualny tryb życia, a na zapotrzebowanie to wpływ ma wiele czynników, rodzaj wykonywanej pracy, aktywność w ciągu dnia, ilość godzin snu itd. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *